Lidot var ne tikai sapņos!

Skola

Par skolu

2002. gadā skola „Adrenalīns” no CAA (Civilās Aviācijas Aģentūras) ieguva licenci apmācību organizēšanai lidošanai ar paraplānu.

Skolai ir kvalitatīvs un sertificēts ekipējums apmācību veikšanai. Apmācībās tiek izmantoti jaunākie paraplānu un iekaru sistēmu modeļi un visi skolas lidojumi notiek rācijas pavadībā. Apmācības sastāv no teorijas (10% laika) un prakses (90% laika). Skolā strādā pieredzējuši instruktori un tehniskais personāls. Apmācību process notiek ciešā sadarbībā ar Latvijas paraplanierisma federācijas (LPF) palīdzību. Praktiskās nodarbības un teorētiskās lekcijas vada LPF biedri - pieredzējuši piloti.

Izgājis apmācības kursu, skolnieks kārto eksāmenu LPF pārstāvja klātbūtnē un iegūst starptautiski atzītu licenci. Eksāmenā ir iekļauta gan teorija, gan prakse.

No Aprīļa līdz Oktobrim skola strādā Rumbulas lidlaukā, darba dienu vakaros līdz tumsai, kad vējš nepārsniedz 6m/s un nav nokrišņu. Pārējā sezonā nodarbības notiek mazāk intensīvi - brīvdienās un darba dienās pa dienu, kad to atļauj laika apstākļi.

Ja neesi pārliecināts, ka lidošana ar paraplānu ir tieši Tavs sporta veids, pamēģini lidojumu tandēmā ar instruktoru, kas ļauj izbaudīt brīvo lidojumu un ieraudzīt apkārtni no putna lidojuma.

Ja ir vēlme iemācīties lidot ar paraplānu, atstājiet kontaktus augšā anketā un instruktors ar Jums sazināsies.

IEVADLEKCIJASkola Galerija 25
Made by kalichava